Forum Środowisko Maniaków ASG  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
"Sledge Down 2" - 16.01.2011
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Środowisko Maniaków ASG Strona Główna » Imprezy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
"Sledge Down 2" - 16.01.2011

Jak rozmieścić strony konfliktu?
Wschód-Zachód
43%
 43%  [ 10 ]
Północ-Południe
30%
 30%  [ 7 ]
Północny zachód - Południowy Wchód
21%
 21%  [ 5 ]
Północny Wchód - Południowy zachód
4%
 4%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 23

Autor Wiadomość
Magnus14
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant


Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 187

Post Odpowiedz z cytatem
Dziękuje wszystkim za udaną strzelankę a szczególnie osobom które zaangażowały się w zryw który pozwolił opanować pozycję Diabłów.

Jako że udało mi się udać w bezpieczne miejsce diabły mogą być pewne jednego- rewanż w przyszłym roku Wink

Jedną rzecz na pewno zapamiętam a mianowicie reakcję kilku diabłów z okopu: ,,O kur#a Mikołaj! Spierd*#amy!"

Dziękujemy za pierwsze zdjęcia czekamy na resztę.

Pozdrawiam Magnus

_________________


Nie Sty 16, 2011 18:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Nie Sty 16, 2011 18:42
blazo
Kapral
Kapral


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 13
Skąd: Rybnik - Kamień

Post Odpowiedz z cytatem
http://www.wykop.pl/link/198792/mapy-wojskowe-z-czasow-zsrr/


były zastrzeżenia co do map - tutaj są naprawdę niezłe, niektóre z lat 80, inne starsze bądź w języku rosyjskim ale na pewno lepsze niż te z zumi Very Happy
Nie Sty 16, 2011 19:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sarmon
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 248
Skąd: Kamień

Post Odpowiedz z cytatem
ważne że w ogóle były !! raz czy dwa ktoś na nie spojrzał ale były !
Nie Sty 16, 2011 20:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sledziu_w
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 51
Skąd: Kamień

Post Odpowiedz z cytatem
Dzięki za fajną zabawę, czekamy na resztę zdjęć, szczególnie tych naszej miłej pani fotograf Smile
Nie Sty 16, 2011 20:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Krapel
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 298
Skąd: Rybnik-kamień

Post Odpowiedz z cytatem
Zawsze po strzelance radze monitorowac¨: http://picasaweb.google.com/101415135165698336870

To jest galeria picasa naszej Domi.

_________________

Nie Sty 16, 2011 20:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krapel
Starszy Sierżant Sztabowy
Starszy Sierżant Sztabowy


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 298
Skąd: Rybnik-kamień

Post Odpowiedz z cytatem
Zawsze po strzelance radze monitorowac¨: http://picasaweb.google.com/101415135165698336870

To jest galeria picasa naszej Domi.

_________________

Nie Sty 16, 2011 21:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aimar
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 5
Skąd: Orzesze

Post Odpowiedz z cytatem
Na początek kilka słów krytyki:

-na miejscu nie były sprawdzane zgody rodziców dla niepełnoletnich uczestników
-identyfikatory medyczne, czerwone szmaty...? jw
-zbiórka pieniędzy nie była kontrolowana (kto wrzucił ten wrzucił, bo nie widziałem żeby ktoś odhaczał uczestników z listy przy wpłacie)
-od samego początku panował chaos (ale przynajmniej było śmiesznie Very Happy)
-cele nie były wyjaśnione
-godzina rozpoczęcia również się przesunęła, tak że o 11.07 szedłem z grupą do walki
-kiepska mapa (wystarczyło by oznaczyć gdzie północ i nanieść jakieś pkt orientacyjne znane z terenu)

Ale za to strzelanie było na prawdę udane. Chciałbym podziękować w imieniu grupy War Wolf's za pierwszą i tak fajną strzelankę w tym sezonie. Osobiście teren mi się bardzo podobał (większość z wilków była pierwszy raz) Spokojnie nadaje się na setkę+ ludzi. Czekamy na dobry scenariusz i za pewne się pojawimy.

Rady na przyszłość:
-więcej "profesjonalizmu" i stanowczości
-na polu powinni być sędziowie (nie strzelają, a przyglądają się grze, kontrolują sytuację, bo scenariusz jest dość trudny, jak by nie patrzeć w tym było po kilka celów i jeszcze osobne dla obu drużyn)

_________________
USMC
FN M16A4 RAS G&P
www.aeg-serwis.blogspot.com
www.facebook.com/7thMarineRegimentReenactment
Nie Sty 16, 2011 22:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiedźmin
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży


Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 332
Skąd: jesteś?

Post Odpowiedz z cytatem
Druga sprawa - Diabłom też można by porobić zdjęcia. Znowu powtarza się sytuacja, że fotografom (nie wiem ilu ich było) nie chciało ruszyć się dupy do Bram Piekieł i porobić więcej zdjęć. I nie zasłaniać mi się tu tym, że jakieś tam są - jest ich 24 a zdjęć jest w piżdziel i trochę.
Nie Sty 16, 2011 22:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Dzichader
Administrator
Administrator


Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 438
Skąd: Rybnik-Kamien

Post Odpowiedz z cytatem
blazo napisał:
http://www.wykop.pl/link/198792/mapy-wojskowe-z-czasow-zsrr/ były zastrzeżenia co do map - tutaj są naprawdę niezłe, niektóre z lat 80, inne starsze bądź w języku rosyjskim ale na pewno lepsze niż te z zumi Very Happy

A widziałeś kiedyś na zumi mapy topograficzne?
Aimar napisał:
Na początek kilka słów krytyki:
-na miejscu nie były sprawdzane zgody rodziców dla niepełnoletnich uczestników Były
-identyfikatory medyczne, czerwone szmaty...? jw A to nie wiem, zapytam.
-zbiórka pieniędzy nie była kontrolowana (kto wrzucił ten wrzucił, bo nie widziałem żeby ktoś odhaczał uczestników z listy przy wpłacie) Taki mózg to sprawdzał, że nie musiał
-od samego początku panował chaos (ale przynajmniej było śmiesznie Very Happy) A tutaj moja wina spowodowana negocjacjami z kołem myśliwskim, które miało łowy do 11
-cele nie były wyjaśnione A to nie wiem. Po stronie mikołajów było
-godzina rozpoczęcia również się przesunęła, tak że o 11.07 szedłem z grupą do walki musiałem dać czas kołu myśliwskiemu
-kiepska mapa (wystarczyło by oznaczyć gdzie północ i nanieść jakieś pkt orientacyjne znane z terenu)
Ale za to strzelanie było na prawdę udane. Chciałbym podziękować w imieniu grupy War Wolf's za pierwszą i tak fajną strzelankę w tym sezonie. Osobiście teren mi się bardzo podobał (większość z wilków była pierwszy raz) Spokojnie nadaje się na setkę+ ludzi. Czekamy na dobry scenariusz i za pewne się pojawimy.

Rady na przyszłość:
-więcej "profesjonalizmu" i stanowczości
-na polu powinni być sędziowie (nie strzelają, a przyglądają się grze, kontrolują sytuację, bo scenariusz jest dość trudny, jak by nie patrzeć w tym było po kilka celów i jeszcze osobne dla obu drużyn)

Dzięki też. Rady przyjęte i już wiem kilka kolejnych rzeczy na następny raz, ale i tak się cieszę, że udało mi się myśliwych przekonać.[/b]

_________________
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell...
Pon Sty 17, 2011 00:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Frist
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 94
Skąd: nie pamiętam

Post Odpowiedz z cytatem
Wiedźmin napisał:
Druga sprawa - Diabłom też można by porobić zdjęcia. Znowu powtarza się sytuacja, że fotografom (nie wiem ilu ich było) nie chciało ruszyć się dupy do Bram Piekieł i porobić więcej zdjęć. I nie zasłaniać mi się tu tym, że jakieś tam są - jest ich 24 a zdjęć jest w piżdziel i trochę.


Bo fotograf nie chciał iść do piekła Very Happy
Pon Sty 17, 2011 10:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hoffer
Kocur
Kocur


Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Jako dowódca Wilków, dziękuje za strzelanke. Pomimo pewnych niedociągnięć bardzo mi się podobało.
Podziękowania dla orgów, całej Diabelskiej ekipy. Wielki szacun za szturm, prawą stroną drogi.
Dzięki grupie Dragons i Spatowi za wyczesaną współprace, hehehe
Anioły miały nad czym pokombinować.
P.S. Mikołaj nie przeżył, Dziadek był pierwszą osobą która go kropneła, a ja drugą Wink Jego skalp należy do diabłów. hehehe
Pozdrawiam Hoffer

_________________
War Wolves for live....
Pon Sty 17, 2011 12:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frist
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy


Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 94
Skąd: nie pamiętam

Post Odpowiedz z cytatem
Chciałem też podziękować organizatorom i wszystkim mikołajom za udaną szczelankę ma nadzieje że za rok będzie jeszcze lepiej Very Happy

_________________

Pon Sty 17, 2011 14:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sarmon
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy


Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 248
Skąd: Kamień

Post Odpowiedz z cytatem
wie ktoś coś o jakimś filmie ? ktoś podobno kręcił przez chwile:D
Wto Sty 18, 2011 21:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vasiliev
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 63
Skąd: Katowice - WNC

Post Odpowiedz z cytatem
Sarmon napisał:
wie ktoś coś o jakimś filmie ? ktoś podobno kręcił przez chwile:D
Ponoć ktoś coś kleci Razz
Wto Sty 18, 2011 23:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vasiliev
Plutonowy
Plutonowy


Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 63
Skąd: Katowice - WNC

Post Odpowiedz z cytatem
http://www.youtube.com/watch?v=8dzf7gn-Yg0

OD Delty Katowice Wink
Pią Sty 21, 2011 17:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama







Pią Sty 21, 2011 17:54
Wyświetl posty z ostatnich:    
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Środowisko Maniaków ASG Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Środowisko Maniaków ASG   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online